SEO

Backlink Hizmeti – Yusuf Olçum

Backlink Hizmeti ; SEO çalışmalarının en önemli adımlarından biri, kaliteli backlink almaktır. Web sitenizi, arama motorlarında en üst sıralara taşımak için bu adımı uygulamanız gerekmektedir.

Aldığınız backlink hizmeti sayesinde, web siteniz birkaç hafta ya da birkaç ay içerisinde istediğiniz trafiği almaya başlayacaktır. Özellikle yeni kurulmuş bir web siteniz varsa ya da önceden kurulmuş web sitenizde istediğiniz trafiği elde etmekte zorlanıyorsanız, SEO çalışmalarınızın içerisine backlinki de eklemeyi düşünebilirsiniz.

Bu nedenle ücretli ya da ücretsiz olarak, diğer sitelerden kendi sitenize bağlantı almak iyi bir alternatif olabilir. Ancak unutmamalısınız ki, yalnızca kaliteli backlinkler hem kısa hem de uzun vadede trafiğinizi arttırmaya yarar. Backlink alacağınız kaynaklar güvenilir olmalıdır. Bu nedenle SEO çalışmalarınızın her alanında kaliteli ve profesyonel destek alabileceğiniz, backlink hizmetini de tarafımdan talep edebilirsiniz.

İç SEO Hizmeti —> https://yusufolcum.com.tr/ic-seo/

Backlink Nasıl Alınır?

Backlink yani dış link olarak bilinen bağlantılar, diğer web sitelerinden sizin web sitenize yönlendirme yapan bağlantılardır. Bu bağlantıların kaliteli olması, web sitenizi hem kısa hem de uzun vadede arama motorlarında üst sıralamalara getirmektedir. Bu nedenle de backlink almak, web sitenizi büyütmenin temel yollarından biridir. Bu dış bağlantıları almanın pek çok yolu vardır. Bunlardan bazıları şunlardır;

  • Ürün satışlarında öne çıkan tedarikçi sitelerle iletişime geçmek ve sayfanıza yönlendirme talep etmek,
  • Blog yazarlarına ulaşıp kendi sayfalarından sizin sayfanıza bağlantı vermelerini istemek,
  • Kendi backlink sitelerinizi oluşturmak,
  • SEO çalışmaları yürüten profesyonel firmalardan destek almaktır.

Backlink almak için doğal yolları tercih etmeniz ve bu sürece çok fazla müdahale etmemeniz önerilmektedir. Kendi güçsüz ve küçük backlink siteleriniz, kısa vadede trafiğinizi arttırsa da spam gibi nedenlerle uzun vadede sorun yaşayabilirsiniz. Bunun için, bu alanda profesyonel destek veren firmamızı tercih edebilirsiniz. Backlink hizmetinin de içerisinde bulunduğu SEO çalışmalarımız, her geçen gün yenilenip güncellenmektedir. Arama motorlarının algoritmasını güncel olarak analiz eden ve buna uygun profesyonel çalışmalar yürüten firmamızdan alacağınız backlink hizmeti, beklediğiniz sıralamalara ulaşmanızda destekçiniz olmaktadır.

Backlink Hizmeti Almanın Yararları Nelerdir?

Web siteniz için gerçekleştirdiğiniz SEO çalışmaları sırasında, mutlaka backlink kavramını duyarsınız. Çünkü backlink almak, arama motorlarında sıralamayı iyileştirmenin en önemli yollarından biridir. Hem kısa hem de uzun vadede dış bağlantı almanın pek çok yararı vardır. Bunlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir;

  • Arama motorlarındaki sıralamayı yükseltmek,
  • Trafiği büyük oranda arttırmak,
  • Yeni web sitesinin daha hızlı büyümesini sağlamak,
  • Güvenilir bir imaj sağlamak,
  • Hedef kitlenize daha güçlü bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktır.

SEO çalışmalarının en önemli adımlarından biri olan Backlink hizmeti sayesinde, yeni kurulan web sitenizin daha hızlı yükseldiğini fark edebilirsiniz. Aynı zamanda trafik düşüşü yaşadığınız eski web sitelerinizi de backlink alarak yükseltebilirsiniz. Güvenilir kaynaklardan kalıcı dış bağlantılar almak için yapmanız gereken tek şey bize ulaşmaktır.

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Backlink almak sıralamamı ne kadar sürede yükseltir?

Alacağınız backlinklerin kalitesi, web sitenizin diğer özellikleri gibi etkenler bu süreci etkileyecektir. Bu nedenle bazı durumlarda bir hafta içerisinde etkisini gösteren linkler, bazı durumlarda birkaç hafta sonra sıralamaya etki etmektedir. SEO çalışmalarının tamamı gibi backlinkler de sabırlı olmayı gerektirmektedir.

Aldığım backlinkler kalıcı mı?

Backlink alırken güvenilir kaynakları tercih etmenin en temel sebebi, geçici backlinklerin zararlarından korunmaktır. Bu nedenle bu alanda profesyonel hizmet veren firmalardan ve güvenilir sitelerden backlink almalısınız. Firmamız tarafından verilen backlinklerin kalıcılığı garantilidir.

Hangi sitelerden backlink almalıyım?

Google algoritması, kaliteli ve güvenilir web sitelerinden aldığınız backlinkler sayesinde sıralamanızı yükseltmektedir. Bu nedenle organik yöntemlerle büyüyen ve alanınızla alakalı, güçlü sitelerden bağlantı almayı tercih etmelisiniz.

Doğal backlink nedir?

Kendi küçük backlink sitelerinizi oluşturma ya da satın alma yöntemleriyle elde etmediğiniz dış bağlantılara, doğal backlink denmektedir.

Hacklink nedir?

Herhangi bir web sitesine, doğal ve yasal olmayan yollarla giriş yaparak kendi sitenize backlink verme işlemidir. Bu yöntem uzun vadede web sitenize zarar verdiğinden, SEO uzmanları tarafından önerilmemektedir. Bunun yerine firmamıza ulaşarak doğal ve yararlı backlinkler alabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En yukarı çık